Producent
Grochu łuskanego, Kaszy jaglanej, Kaszy gryczanej, Kaszy jęczmiennej
Producent karmy dla gołębi
Nasza oferta karm: Biuro obsługi klienta
P.P.H.U. KAMPOL
ul. Wieluńska 12a; 97-438 Rusiec
tel. 43 676 61 32; tel. 43 676 67 05
fax. 43 676 61 32; kom. 502 522 700
e-mail: info@kampolrusiec.pl

Karmy dla gołębi

KARMY

Z myślą o Twojej pasji

P.P.H.U. Kampol - to profesjonalna i doświadczona firma z tradycjami. Jest producentem najwyższej jakości karm dla gołębi. Dzięki podjętym skoncentrowanym działaniom inwestycyjnym w 2010 roku została uruchomiona nowoczesna wytwórnia karm, w pełni zautomatyzowana, sterowana systemem komputerowym, zapewniającym kontrolę procesu produkcyjnego. Ta zaawansowana technologia i dobór wyłącznie wysokiej jakości surowców, pozwalają uzyskać bardzo dobrą jakość oraz powtarzalność produktu, spełniając przy tym wymogi systemu HACCAP. Wszystko odbywa się pod stałym nadzorem laboratoryjnym i weterynaryjnym.

To daje firmie przewagę efektywności i z każdym rokiem wzrasta liczba zadowolonych klientów – Hodowców - w kraju jak i za granicą, dla których jesteśmy pełni podziwu i szacunku za ich wiedzę, czas i wysiłek wkładany w jak najlepsze przygotowanie swoich gołębi.

Istnieje również możliwość wyprodukowania mieszanki na indywidualne zamówienie klienta wg własnej receptury.

Ponadto, w ciągłej sprzedaży posiadamy akcesoria dla gołębi wielu uznanych przez hodowców firm krajowych i zagranicznych. Wyselekcjonowana oferta produktów zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta. Oferujemy m.in. grity, herbatki, dodatki na pierzenie, produkty na sezon lotowy, preparaty odpornościowe, wyciągi roślinne, preparaty witaminowe, poidełka, karmidła, miski, ruszta, siodełka, kosze transportowe, wloty i inne produkty niezbędne w gołębniku. Nasza oferta jest stale aktualizowana o nowości rynkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Copyright © P.P.H.U. Kampol 2015 - Wszystkie prawa zastrzeżone